multiBank
pełna wersja serwisu »
Logowanie

Bezpieczeństwo

MultiBank gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych i środków zgromadzonych na rachunkach swoich Klientów. Zapewniamy swobodny i bezpieczny dostęp do własnych zasobów. Dbamy o to, aby korzystanie z naszych usług było nie tylko wygodne, ale także w pełni bezpieczne.

Filary naszego systemu bezpieczeństwa:

 

Serwery bankowe są zabezpieczone według najwyższych światowych standardów. Stale czuwa nad nimi wykwalifikowana grupa specjalistów, a nasze placówki posiadają najwyższej klasy zabezpieczenia. Jednak nawet najsprawniej chroniony system nie ustrzeże przed działaniami oszustów. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z internetowego serwisu transakcyjnego, które zależy przede wszystkim od Ciebie i również od tego, jak dbasz o swój komputer. Staraj się, aby Twój komputer posiadał wszystkie niezbędne zabezpieczenia chroniące przed wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. i aktualizuj oprogramowanie. W miarę możliwości staraj się nie logować do systemu transakcyjnego Banku z przypadkowych komputerów np. w kawiarenkach internetowych. Na bieżąco śledź aktualności podawane na stronach Banku, sprawdzaj poprawność certyfikatów.
Dane osobowe w MultiBanku otaczane są pełną ochroną, zgodnie z obowiązującym prawem. Nie są udostępniane żadnej obcej instytucji. Zgoda na wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych nie jest konieczna do otwarcia rachunku, jednak daje Klientom możliwość poznawania wszystkich nowości, jakie MultiBank będzie wprowadzał.

Bankomaty i wpłatomaty | Placówki | Polityka prywatności

powered by intercon